Jak k nám?

Pro cestující automobily poskytuje hotel parkovací místa (za poplatek) přímo u budovy, což je výhodné pro ty, kteří preferují ubytování s možností parkování. Zároveň je hotel dobře dostupný pro hosty cestující veřejnou dopravou. V blízkosti hotelu se nachází autobusové zastávky a trolejbusové linky, což umožňuje snadné přesuny po městě.

Jeďte po dálnici D11. Na výjezdu č. 95 sjeďte a pokračujte po silnici č. 11. Na nadjezdu na ulici v Koutníkova sjeďte do ulice Na okrouhlíku, z kruhového objezdu vyjeďte druhým výjezdem a pokračujte rovně. Po cca 300 metrech na křižovatce odbočte doprava do ulice Haškova. Po necelých 200 metrech již zatočte doleva na hotelové parkoviště před hlavním vchodem.

Do Hradce Králové přijedete silnicí E442, ulice Holická. Minete obchodní centrum Futurum a na následné velké světelné křižovatce se dáte vpravo po Gočárově okruhu, držte se v pravém jízdním pruhu, přejedete Labe, pokračujete přímo a po druhé světelné křižovatce se zařadíte do levého odbočovacího pruhu, odbočte doleva do ulice Na Okrouhlíku. Z kruhového objezdu vyjeďte druhým výjezdem a pokračujte rovně. Po cca 300 metrech na křižovatce odbočte doprava do ulice Haškova. Po necelých 200 metrech zahněte doleva na hotelové parkoviště – jedná se o druhou odbočku.

Hotel se nachází před budovou hlavního nádraží. Stačí pouze přejít Riegrovo náměstí a nemůžete hotel minout.

Po příjezdu na autobusové nádraží v Hradci Králové se stačí dát krátkou procházkou okolo budovy ČEZ směrem k hlavnímu nádraží a poté nemůžete náš hotel přehlédnout. Je situován přímo naproti nádraží.

Hlavní kontakty

Adresa

Riegrovo náměstí 1494
500 02 Hradec Králové
Czech Republic

 

Nabídka zaměstnání

Dáváme šanci talentům a jsme hrdí, že můžeme být průvodcem našich lidí v jejich osobním i profesním rozvoji a růstu. S radostí přivítáme každého, kdo na sobě chce pracovat a zrealizovat své kariérní sny.

Podívejte se na volná místa. Stačí si vybrat a poslat životopis. Neváhejte, třeba hledáme právě vás. Držíme palce!

Napiště nám